Старата трудова книжка – пази я до пенсия

От 1 юни 2025 г. хартиените трудови книжки официално остават в миналото. Всички данни за трудовия ви стаж и осигуряване вече ще се съхраняват електронно, като част от новия Регистър на заетостта, който се управлява от Националната агенция за приходите (НАП).

Какво означава това за вас?

Ако започвате нова работа след тази дата, вашият трудов стаж ще бъде вписван само по електронен път. Няма да получавате и попълвате хартиена трудова книжка, както беше досега.

Важно е да знаете:
Ако вече имате трудова книжка, тя остава валиден документ и ще продължи да се използва за доказване на стажа ви до момента. Националният осигурителен институт (НОИ) препоръчва да я пазите добре до пенсиониране.

Какво да правите, ако сте изгубили трудовата си книжка?

В случай че не можете да намерите старата си книжка, ще трябва да съберете информация и документи от предишни работодатели или да поискате справка от НОИ, за да докажете трудовия си стаж.

Какво трябва да направят работодателите?

До 1 юни 2026 г. всички работодатели са длъжни да попълнят и заверят трудовите книжки на своите служители – с думи и цифри да впишат точния стаж, да подпишат и подпечатат книжките, след което да ги върнат на служителите. Това ще е последният етап от преминаването към изцяло електронна система.

Няма нужда да се притеснявате – новата система цели да направи трудовите данни по-сигурни и достъпни. Просто пазете хартиената си книжка, ако имате такава, и следете информацията в електронния си осигурителен профил.

Ако имате въпроси или нужда от помощ, можете да се обърнете към НАП или НОИ.

 

Balkanite Net